Školenia

Individuálne účtovné školenia na konkrétne témy

Naše roky praxe nám vďaka spätnej väzbe od klientov ukázali aj inú stránku, v ktorej sme dobrí. Sme trpezliví a máme záujem prácu odovzdať a vysvetliť tak, aby ste v nej s pochopením mohli pokračovať ďalej. Preto radi školíme. Nevenujeme sa masovým školeniam, na ktorých  si odprezentujeme povinné témy, a kvôli kľúčovej otázke, na ktorú účastník čaká, si zbytočne musí odsedieť celý deň na školení. Naše školenia robíme výhradne na základe požiadavky klientov. Tj. len individuálne školenia, prípadne vo veľmi malých skupinách na konkrétne požadované témy, ktoré si účastník zvolí z oblasti:

  • Účtovníctvo,
  • MS Excel.

Do tejto časti spadá aj príprava na pohovor na pozíciu účtovníka. Ak potrebuje klient v niektorej z oblastí účtovníctva doškoliť, nemusí ísť kvôli tomu na mesačný kurz účtovníka. Stačí zaslať dopyt, v ktorej časti účtovníctva potrebuje klient účtovníctvo priblížiť či vysvetliť a budeme sa venovať iba tejto téme.

Potrebujete sa zlepšiť v exceli, nakoľko je to potrebné pre Vašu prácu? Stačí do dopytu uviesť, čo konkrétne by ste chceli ovládať a budeme sa venovať iba tým častiam, ktoré Vás trápia a potrebujete sa v nich zdokonaliť.

Vyberte si kvalitu a efektivitu:


Optimalizácia firemných a finančných tokov pre váš biznis.

Pustime sa spoločne do práce

Objavte nové možnosti ešte dnes! Kliknite a začnite svoju cestu k lepšiemu zajtrajšku! 🚀“

Zavolajte nám

+421 911 970 655

E-mail

office@optimalmanagement.sk

IČO: 35938412, IČ DPH: SK2022011222
Translate »